O nás

Firma přináší komfortní a účinná řešení skutečného a trvalého snížení spotřeby vody a energií na výrobu teplé vody.  Naše výrobky splňují ty nejnáročnější kritéria kvality. Jsou vyrobeny dle platných norem a stojí za nimi desetiletí vývoje a zdokonalování.

V tomto e-shopu nabízíme spořiče vody pro použití jak na vodovodní baterie, sprchy, tak na úsporu vody při splachování na WC. Spořiče si sami snadno nainstalujete na jakoukoliv baterii a začínáte tak šetřit vodu okamžitě. Pomocí našich spořičů je možné dosáhnout až 70% snížení spotřeby vody na umyvadlech a kuchyňských dřezech bez jakéhokoliv dalšího úsilí a změny uživatelského komfortu. Na sprchových hlavicích je úspora až 75%. Dále nabízíme ústní hygienickou sprchu jako doplněk pro důkladné čištění zubů. Součástí nabídky jsou nově také vůně do interiéru - jak vonítka na wc, tak do auta.

Dalším  projektem je eVodník - chytré zařízení, které monitoruje a hlídá spotřebu a úniky vody. Aktivně chrání nemovitosti před vytopením, online sleduje a analyzuje spotřebu vody a může být napojen např na PCO.

Podporujeme neziskové projekty, vedoucí k udržitelnému rozvoji vodních zdrojů naší země. Zakoupením našich výrobků současně přispíváte na některé z takových ekologických projektů.

TRADICE - KVALITA - EKOLOGIE - ODPOVĚDNOST